Tartalomjegyzék Vasnyúl Field Target Egyesület Fóruma
www.vasnyul.hu

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért lettem kitiltva a szövetségi fórumról?!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kötetlen fórumozás
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
paja00
Egyesületi Tag
Egyesületi Tag

Hozzászólás: #1   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 24 Pént., 22:33:53    Hozzászólás témája: Miért lettem kitiltva a szövetségi fórumról?! Hozzászólás az előzmény idézésével

A szövetségi fórumról való kitiltásom, alaptalan Meg kérdeztem a Fejes Tóth Istvánt hogy miért?
A válasza : Becsület sértő hozzászólásért…. és mi az? Kérdeztem tőle………. Az nem tudom!

A következőt írtam le:
Most már tisztán látszik, hogy az elnökség nem tudja ellátni a minimális feladatát sem.
Az Elnökünk nem képes ellátni a feladatát, végre beláthatná, hogy ehhez sem ért!
A minimális munkájukat sem tudják ellátni, mert ha egy kis odafigyeléssel, és minimális hozzáértéssel nem kerültünk volna ilyen csapdába!
Semmi féle előre lépést nem tapasztalhattunk, inkább csak a veszteségeink nőttek.
Arra a lerágott kérdésemre sem jött válasz a mai napig hogy :
Milyen teljesítés volt a közel 400.000 Ft rendezvényszervezési számla mögött?
De sajnálatos dolog ami a legjobban fáj , hogy bíróságra beadott anyagokban egy kicsit utána nézve tapasztalható hogy egy szövetség úgy működik hogy sérti az alapszabályt, és a magyar törvényeket!
Ezt a hibát az elnökségnek, de legfőképpen az elnöknek köszönhetjük!
Nem hogy a kérésünket, de még a megrovásunkat is kockára tesszük bírósági szinten!
Na így dolgozik az elnök (ség)!
Kérdezném mit értünk el ? A sok etetés, amit ígértek?
És a hab a tortán hogy a tavalyi rossz gazdálkodás után ugyan az a brigád intési a 2011 vb ruhákat…….
Van az arcon, bőr vastagon!
.....vége....

Tehát ezek a tények „ Az igazság fizikai fájdalommal jár”
A vb-le lett nyomva a torkunkon, de ilyen rávilágítást a felületes munkájára már nem bírta tolerálni!
Amikor nagyképűen elvállalta az elnöki feladatokat akkor gondolhatta volna hogy az ígérgetések, a nagy dumák mellet minimális munka is a feladata!

Sajnos nem jött be az elmélete , „ itt csak egyszerű emberek hobbijáról van szó”
Nem vagyunk hülyék!

Egy jó tanács mindenkinek: Bólogatni ,helyeselni pedálozni! A gondolkodás ,kérdezősködés uram boccsá számon kérés veszélyes!
Evil or Very Mad
SCHMIDT & BENDER FOREVER

Szaros MARCH
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Skype Name
steve_f
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #2   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 25 Szomb., 11:27:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, most elolvastam még egyszer, feltételezve, hogy ez ugyanaz, amit a szövetségi fórumra írtál.
Való igaz, hogy írtál már korábban durvábbakat is, amiért nem járt retorzió a moderáláson kívül, annak idején meg is indokoltam, hogy miért. Ha más csinálta volna azt, a fórumszabályzat alapján már az elején repült volna. Olyan hangnemet és stílust honosítottál meg a fórumon, ami sok kárt okozott ennek a közösségnek. Ezzel nem vagy egyedül, de van, aki finomabban csinálja Smile

Tekintsd ezt úgy, hogy a mostani kitiltást hosszadalmas, kitartó "munkával" érted el, aminek ez a hozzászólás jó esszenciáját adja. Ha ebből azt a következtetést vonod le, hogy az elnökség nem fogadja el a kritikát (a "jó tanács"-ból ez látszik), akkor gondolj arra, hogy mást vajon miért nem tiltottunk még ki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
fapuskás
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #3   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 25 Szomb., 15:30:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Be rendelték a sünöket renkivüli szombati ellenörzésre a mobiltelefont nem vihetik magukkal,vagy csak hasonlo az érzésem.
paja00
Egyesületi Tag
Egyesületi Tag

Hozzászólás: #4   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 25 Szomb., 18:31:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

steve_f írta:
No, most elolvastam még egyszer, feltételezve, hogy ez ugyanaz, amit a szövetségi fórumra írtál.
Való igaz, hogy írtál már korábban durvábbakat is, amiért nem járt retorzió a moderáláson kívül, annak idején meg is indokoltam, hogy miért. Ha más csinálta volna azt, a fórumszabályzat alapján már az elején repült volna. Olyan hangnemet és stílust honosítottál meg a fórumon, ami sok kárt okozott ennek a közösségnek. Ezzel nem vagy egyedül, de van, aki finomabban csinálja Smile

Tekintsd ezt úgy, hogy a mostani kitiltást hosszadalmas, kitartó "munkával" érted el, aminek ez a hozzászólás jó esszenciáját adja. Ha ebből azt a következtetést vonod le, hogy az elnökség nem fogadja el a kritikát (a "jó tanács"-ból ez látszik), akkor gondolj arra, hogy mást vajon miért nem tiltottunk még ki?

Hát ez elég korrekt válasz volt!
Tiszta tényeken alapuló döntése a gazdádnak! De mi az a szófordulat az az oda nem illő szó, vagy kérdés????????????? Ami sértő?????????????
kezded te is a mestered stílusát felvenni, körítesz, halmazokban beszélsz a konkrétumokról pedig te sem szólsz!
Az elnök (ség) most egy olyan fatális hibát követett el a hanyag munkavégzése miatt , hogy ezt nehezen tudjátok palástolni! Pláne úgy hogy én konkrétan rávilágítok a főnököd hibáira!
Így akart elhallgatatni!
Legalább annyi becsület lehetne bennetek, hogy a szövetség tagjaitól bocsánatot kérhetnétek a hanyag munkavégzésetekért!
Igen átlátszó az is hogy olyan közgyűlést akartok összehívni, amire nem mindenki tud elmenni, de legalább a sok sumákságot így el tudjátok intézni.
És az új pórázokat is ki lehet osztani!

Drága Pistikém a konkrét kizárás, a példák bemutatása még mindig hiányos !
Tudsz konkrétumokat kiemelni a szövegből ( régi szövegekből)
Karikázd be:

igen……………………………….ezért!
Nem

Sajnos már belétek van kódolva a körbemagyarázás csak így tud meg tőletek az ember bár mit is!

Az erős hangvétel pedig a kérdéseimre történő válaszok többszöri hiánya váltotta ki!

Van egy olyan kérdésem, amire a VB óta nem kapok konkrét választ, és utána gerinctelenül azt mondjátok: A VB már lerágott csont! Hagyd a fenébe !
Persze hogy lerágták,de a hússal együtt!
Evil or Very Mad
SCHMIDT & BENDER FOREVER

Szaros MARCH
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Skype Name
nzsolt18
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #5   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 26 Vas., 02:18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fapuskás írta:
Be rendelték a sünöket renkivüli szombati ellenörzésre a mobiltelefont nem vihetik magukkal,vagy csak hasonlo az érzésem.

jól látod ezután jön majd a gondolat rendörség és jól elvisz mert használod a fejedet és nem csak bólogatásra.. pokeas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
doki
Céllövő
Céllövő

Hozzászólás: #6   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 26 Vas., 11:43:27    Hozzászólás témája: Re: Miért lettem kitiltva a szövetségi fórumról?! Hozzászólás az előzmény idézésével

paja00 írta:
A szövetségi fórumról való kitiltásom, alaptalan Meg kérdeztem a Fejes Tóth Istvánt hogy miért?
A válasza : Becsület sértő hozzászólásért…. és mi az? Kérdeztem tőle………. Az nem tudom!

Nem ezt a hozzászólást írtad be a Szövetségi fórumra, és nem ebben a hangnemben. Ennyi a magyarázat. Szerencse, hogy nem sokan láthatták rajtam kívül.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
paja00
Egyesületi Tag
Egyesületi Tag

Hozzászólás: #7   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 26 Vas., 13:19:09    Hozzászólás témája: Re: Miért lettem kitiltva a szövetségi fórumról?! Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:
paja00 írta:

Nem ezt a hozzászólást írtad be a Szövetségi fórumra, és nem ebben a hangnemben. Ennyi a magyarázat. Szerencse, hogy nem sokan láthatták rajtam kívül.

Szia, Elnök úr!

A hitelességet bizonyítandó LINKELD ide légy szíves.

Legalább most ne keljen fals köröket futni!
Tényeket kérek………………. Segítségül : Valakiről valótlant állítottam, ……………………………………..-azzal
Másokat sértő, alaptalanul becsméreltem………………………………….. -ezzel
( a pontok helye a válasz)
Ha vennéd a fáradságot (vagy ha igazad lenne) beraknád (vagy nekem elküldenéd) jó vezetőhöz méltóan a kifogásaidat!
Pl. : Milyen szavakkal,mondatokkal sértettem meg , és kit?
Én érthetően mindig minden körülmények között konkrétumokat mondtam és kérdeztem, neked is menne hidd el!
Evil or Very Mad
SCHMIDT & BENDER FOREVER

Szaros MARCH
Vissza az elejére
paja00
Egyesületi Tag
Egyesületi Tag

Hozzászólás: #8   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 26 Vas., 13:29:35    Hozzászólás témája: Re: Miért lettem kitiltva a szövetségi fórumról?! Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:

Az a te szerencséd?! most már értem!
Evil or Very Mad
SCHMIDT & BENDER FOREVER

Szaros MARCH
Vissza az elejére
paja00
Egyesületi Tag
Egyesületi Tag

Hozzászólás: #9   HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 27 Hétf., 17:56:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:
sörnyitó írta:
foxpro írta:

Viszont kell egy egészséges kontroll a sok hülyeség felett :tasli: , mert az van bőven itt! Elég visszanézni az elmúlt egy év történéseit. Evil or Very Mad

Ebben még van is igazság. Például nem látok stratégiát a szövetség működésében. Illetve látok két célt: 16J szabadon tarthatóság+szakszövetségi feladatok ellátása. És utána?

Már elnézést, de én ezt vállaltam. Sajnos, mivel a tagjaink - akik egyébként a szövetséget alkotják - nem voltak hajlandóak több mint egy évig együttműködni ebben a KÖZÖS SZÖVETSÉGI CÉL elérésében (tisztelet a kivételnek) azért még mindig itt tartunk.
Ha ezt elértük, utána mint említettem nem akarom tovább csinálni.
Ez a közösség egyébként megérett arra, hogy megkaparintsák az irányítást azok, akik a fórum és az egymás közötti kapcsolatok morálját a béka segge alá züllesztették. Kíváncsi lennék, hogy ők mire lennének képesek.

Fogjátok már fel:
amikor csinálni kell valamit, akkor csinálja a Szövetség (ami nem létezik önmagában, csak van a vezetőségben pár ember aki pusziért csinálja amit csinál). Amikor a VB sikeressége érdekében dolgozni kell, akkor nem jelentkezik senki - utána persze megy a b@sztatás. Mert magyarok vagyunk, és ez van a génjeinkben. Mocskos, rohadt tulajdonság.
Most is hasonló kezd lenni a helyzet - nincs kapkodás a HFT OB megrendezéséért, ezért "csinálja a szövetség". Miközben egyébként azt látom, hogy fogy mindenkinek a szabad energiája, és a gazdasági helyzet ezt nyilván csak rontja.

Én önmagam NEM akarok a nem létező szövetségért semmit tenni. Már nem. Marakodjatok magatoknak.

Kedves Doki!

Azért álljon meg a menet!

Amit állítasz nem igaz!

Sosem kértél segítséget senkitől, legfőképp a VB rendezéssel kapcsolatban.!!!!!!!
Már áprilisban eldöntötted az egészet! Pedig nem volt jogod hozzá! Le is hoztad az ismerősöd a közgyűlésre, akitől bekiabálva halhattuk a szeptemberi VB menüt!
Utána pedig mikor már mindent levajaztál, ki tetted azt a listát, amire lehetett jelentkezni.!
Ott jelentkeztem a az ívó víz biztosítására! (remélem, még emlékszel a listára)
Tehát a gálavacsora, a sátor, a zenész, az étel, a tolmácsok……… stb. már a te egyedüli manőveredet képezték,július-augusztusban !
Zemen József pedig a ruhákat, illetve a zászlókat intézte.
Senkivel sem egyeztettél, sőt az elnökségi fórumon sem tetted szóvá a döntéseidet!
Tehát megint rébuszokban beszélsz, miért nem írod le az t pl. : Kitől, mikor kértél segítséget és legfőképp miért nem kaptál????????
Szerintem ,és veled ellentétben nem ismerek olyan egyesületet, tagokat akik nem leges választ adnának ha segítséget kérnél tőlük!
Nem az lenne a feladata az elnöknek, hogy az elnökséggel karöltve a szövetség tagjaival egyeztetve dolgozzon?
Az pedig hogy nem tudjátok működtetni a szövetséget, nem vagytok tisztában az alapszabállyal, nem tudtok megírni egy beadványt…. stb. Azért igazán ne a szövetség tagjait hibáztasd!

Az általam pirossal kiemelt szövegezést a fentiek tudatában kikérem magamnak a szövetségi tagok nevében!
Ezek a hölgyek, fiúk bíztak benned, és a magad köré gyűjtött emberkékben, ahogy azok is akik téged ide tettek!

Paya
Evil or Very Mad
SCHMIDT & BENDER FOREVER

Szaros MARCH
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kötetlen fórumozás Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.