Tartalomjegyzék Vasnyúl Field Target Egyesület Fóruma
www.vasnyul.hu

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Field Target szabályhoz tartozó kérdések - javaslatok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Javaslatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #16   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 30 Kedd., 11:32:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:
Dino írta:
Párszor jól esik az aranyérem, de ők is szeretnének majd versengeni...

Persze, csak így meg fog szűnni a PS kategória, és két kategória lesz majd jövőre: 7,5J és 16J.

Szerintem tök normális dolog lesz. Felesleges szétdarabolni a 7,5J-t. Nincs annyi versenyző sajnos, hogy szükséges legyen.
2011 FT VB csapat: III. hely
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Old Death
Tiszteletbeli Tag
Tiszteletbeli Tag

Hozzászólás: #17   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 30 Kedd., 16:22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dino írta:
doki írta:
Persze, csak így meg fog szűnni a PS kategória, és két kategória lesz majd jövőre: 7,5J és 16J.

Hát, Open az most megnőtt, de valószínű ez így is marad 3 évig Sad Az újak meg már inkább PCP-ben is kezedenek, mert abból lehet újat is venni.

Nem mindenkinek kell várni három évet, sokan tagok már több éve. Az biztos aki megteheti, hogy új puskát vegyen az PCP vesz, nem harminc éveset még ha akármilyen jó is az. Biztosan vennének új rugós puskákat is de azzal a D75 puskák miatt jelenleg nincs esélyük.
karádi
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #18   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 17:59:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ügyesek vagytok...
néhányan elmondhatjátok: na végre sikerült!
doki benned meg csalódtam. tavaly mintha kijelentetted volna:
"a ps marad"
vastagonszedett csupa nagybetüvel (és én most csupa kis betüvel, mint nemecsek nevét...)
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #19   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 18:47:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karádi írta:
ügyesek vagytok...
"a ps marad"
vastagonszedett csupa nagybetüvel (és én most csupa kis betüvel, mint nemecsek nevét...)

Miért ne maradna? Max akkor szűnik meg, ha nem járnak ebben a kategóriában versenyezni legalább 5-en értékelhetően befejezve az évet.
Akkor jövőre nem lesz. Doki szerintem az idei évre írta, amit írt és az úgy is lett. Viszont többen már előre látták, hogy mi a tendencia...

És nem rajtunk, hanem a kategória versenyzőin múlik a PS életben tartása. Ez esetben viszont ti lehettek "ügyesek".

Egyébként a szabályzatban van benne már elég régen. Ez alapján szűnt meg több éve a PU és nem olyan rég a gyári kategória. Ott sem másokon múlt, hanem a kategória versenyzőin.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
doki
Céllövő
Céllövő

Hozzászólás: #20   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 19:14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karádi írta:
doki benned meg csalódtam...

gyere inkább versenyezni, és akkor tehetsz érte, hogy ne szűnjön meg
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
karádi
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #21   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 19:18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

foxpro írta:
karádi írta:
ügyesek vagytok...
"a ps marad"

Miért ne maradna? Max akkor szűnik meg, ha nem járnak ebben a kategóriában versenyezni legalább 5-en értékelhetően befejezve az évet.
Akkor jövőre nem lesz. Doki szerintem az idei évre írta, amit írt és az úgy is lett. Viszont többen már előre látták, hogy mi a tendencia...

És nem rajtunk, hanem a kategória versenyzőin múlik a PS életben tartása. Ez esetben viszont ti lehettek "ügyesek".

Egyébként a szabályzatban van benne már elég régen. Ez alapján szűnt meg több éve a PU és nem olyan rég a gyári kategória. Ott sem másokon múlt, hanem a kategória versenyzőin.

s melyik volt elöbb: a tyúk, vagy a tojás?...
vagy mint Arkhimédész:
Noli tangere circulos meos! /Ne zavard a köreimet!/ s többet nem szólt,
mert egy római légiós leszúrta...
... viszont... a római birodalom megbukott, mára már római légionáriusok sincsenek... Smile
karádi
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #22   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 19:33:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:
karádi írta:
doki benned meg csalódtam...

gyere inkább versenyezni, és akkor tehetsz érte, hogy ne szűnjön meg

és ugyan melyikre? - helyiekre elmegyek, ha tudok
MK-ra engedély nélkül?
Az MFTSZ hivatalos minősítő Magyar Kupa versenyében csak a versenyengedélyt váltott versenyzők eredménye számít.

engedély nélküliek magyar fizetőeszköze nem egyenértékű az engedélyesek forintjával... mintha az ejró lenne
korábban nem létezett a negativ diszkrimináció
a tendencia /vagy inkább mások előrelátása?/ ezt is elérte
de...
fogtok többet is elérni: utánpótlás el fog fogyni, és a "kör" beszűkül. nem ma, majd holnap
karádi
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #23   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 20:10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

foxpro írta:

emlékszem...
de emlékezz Te is:
össze lett vonva a PU az OPENnel
most ugyanezt eljátszuk a PSsel is, és ugyanúgy a PS szépen kifarol, mert esélytelen a PCP-vel szemben, mint a PU contra OPEN
de mindegy is.
doki
Céllövő
Céllövő

Hozzászólás: #24   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 20:20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karádi írta:
most ugyanezt eljátszuk a PSsel is, és ugyanúgy a PS szépen kifarol, mert esélytelen a PCP-vel szemben, mint a PU contra OPEN

Hát a mostani MK nem ezt mutatta: PCP7,5: 37 pont volt az első hely, PS:37 pont volt az első hely... Hajrá PS!
(Egyébként 1500 HUF egy versenyengedély, sztem nem sok.)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
karádi
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #25   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 20:22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:
karádi írta:

Hát a mostani MK nem ezt mutatta: PCP7,5: 37 pont volt az első hely, PS:37 pont volt az első hely... Hajrá PS!
(Egyébként 1500 HUF egy versenyengedély, sztem nem sok.)

szerintem sem sok
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #26   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 20:34:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karádi írta:
foxpro írta:

emlékszem...
de emlékezz Te is:
de mindegy is.

HFT-ben nem sok hiányzik, hogy újra legyen rugós 16-os csapat.

De a fő okot én abban látom, hogy egy rugós 16J-s HW annyiba kerül mint egy 16J-s AA 410. Én sem vennék rugóst és nem kinlódnék az összeült rugócserékkel, új korában meg a vagdosásával, hogy a megfelelő távcsövet ne is említsem. Elavult technika szvsz.
Vissza az elejére
Old Death
Tiszteletbeli Tag
Tiszteletbeli Tag

Hozzászólás: #27   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 21:30:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karádi írta:
foxpro írta:

emlékszem...
de emlékezz Te is:
de mindegy is.

A PS kategória megmaradása csak a kategóriában indulókon múlik. Ha sokan átmennek PCP-be és akik maradnak nem indulnak akkor sajnos jövőre nem lesz. Nem panaszkodni kell hanem indulni a versenyeken shoot
steve_f
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #28   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 22:13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

foxpro írta:

HFT-ben nem sok hiányzik, hogy újra legyen rugós 16-os csapat.

De a fő okot én abban látom, hogy egy rugós 16J-s HW annyiba kerül mint egy 16J-s AA 410. Én sem vennék rugóst és nem kinlódnék az összeült rugócserékkel, új korában meg a vagdosásával, hogy a megfelelő távcsövet ne is említsem. Elavult technika szvsz.

Elavult technika?
Nem nevezném annak. Inkább egyszerű (persze ez nem vonatkozik a D75-re). Az árat nagyon nincs értelme számolgatni, szerintem a rugós konfig olcsóbban kihozható, de összességében nagy különbség nincs, ha beleszámítjuk a lövedék árát meg a versenyzés egyéb költségeit.

Én meg a fő okot abban látom, hogy a PCP-vel egy kicsit könnyebb lőni.
Az elérhető pontosság viszont nem számottevően nagyobb, és a jól beállított rugósnak van egyfajta "élvezeti értéke", amit te nem érthetsz meg Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #29   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 22:29:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

steve_f írta:
Elavult technika?

Igen az.

steve_f írta:
Inkább egyszerű (persze ez nem vonatkozik a D75-re). Az árat nagyon nincs értelme számolgatni, szerintem a rugós konfig olcsóbban kihozható, de összességében nagy különbség nincs, ha beleszámítjuk a lövedék árát meg a versenyzés egyéb költségeit.

Egy PCA puska sokkal egyszerűbb és olcsóbb is, na meg jobb is. Evil or Very Mad

steve_f írta:
Én meg a fő okot abban látom, hogy a PCP-vel egy kicsit könnyebb lőni.

Ez viszont igaz.

steve_f írta:
Az elérhető pontosság viszont nem számottevően nagyobb,

Laughing

steve_f írta:
és a jól beállított rugósnak van egyfajta "élvezeti értéke", amit te nem érthetsz meg Evil or Very Mad

Nem bánom Embarassed
Vissza az elejére
steve_f
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #30   HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 31 Szer., 22:38:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

foxpro írta:
steve_f írta:
Elavult technika?

Igen az.

Szerintem nem. 1-1 Wink

foxpro írta:
steve_f írta:
Inkább egyszerű (persze ez nem vonatkozik a D75-re). Az árat nagyon nincs értelme számolgatni, szerintem a rugós konfig olcsóbban kihozható, de összességében nagy különbség nincs, ha beleszámítjuk a lövedék árát meg a versenyzés egyéb költségeit.

Egy PCA puska sokkal egyszerűbb és olcsóbb is, na meg jobb is. Evil or Very Mad

A PCA-t is szeretem, de itt 16J-ról volt szó, nem?

foxpro írta:
steve_f írta:
Az elérhető pontosság viszont nem számottevően nagyobb,

Laughing

Nevess csak... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Javaslatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.