Tartalomjegyzék Vasnyúl Field Target Egyesület Fóruma
www.vasnyul.hu

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogy is működik a Szövetségi moderáció?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Versenyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #1   HozzászólásElküldve: 2012 Feb. 17 Pént., 11:34:10    Hozzászólás témája: Hogy is működik a Szövetségi moderáció? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy is működik a Szövetségi fórum moderáció?

Tegnap Szövetségi elnökünk fatális tévedésére, felhívtam a figyelmet a szövetségi fórumon.
Reggelre a hozzászólásom törölve lett és az Elnök úr hülyesége is javítva lett.
De mivel ez nem az első eset már rutinos voltam és a hsz-ket képként lementettem, melyet most itt be is linkelek.

Miért kellett moderálni, esetleg ütközött a fórum szabályzattal?

Nem csak egy egyénnek nem tetszett, hogy személyesen Ő hülyeséget írkál és abból kidreül, hogy fogalma sincs az általa vezetett szövetség versenyeiről sőt még arról sincs, hogy az a klub, ahol Ő is tag, hol rendez versenyt a jövő héten.
Persze az elég ciki, hogy más hívja fel erre a figyelmét, úgyhogy jobbnak látta törölni a hsz-met és az eredeti beírását utólag (egy nap múlva!)kozmetikázva átírni.

Katt a képre.

Tehát elmondható, hogy a szövetségi fórum egyéni érdekek szerint van moderálva, hsz-k módosítva és manipulálva a két moderátor által.

Egy bökkenő van csak, hogy ide viszont már nem ér el a kezük és hiába keresik a törlés és módosítás gombokat akár órák napok múlva. Evil or Very Mad
2011 FT VB csapat: III. hely
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
doki
Céllövő
Céllövő

Hozzászólás: #2   HozzászólásElküldve: 2012 Feb. 17 Pént., 12:17:21    Hozzászólás témája: Re: Hogy is működik a Szövetségi moderáció? Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem töröltem a hsz-t.
Ott van a "törölt hsz-ek" között.
Odaírtam, hogy köszönöm a javítást.
A hozzászólásod elég bunkó volt, ennyi.
Ismered a számom, ismét hívhattál volna, nem tetted.
Köszi.

foxpro írta:
Hogy is működik a Szövetségi fórum moderáció?

Tegnap Szövetségi elnökünk fatális tévedésére, felhívtam a figyelmet a szövetségi fórumon.
Reggelre a hozzászólásom törölve lett és az Elnök úr hülyesége is javítva lett.
De mivel ez nem az első eset már rutinos voltam és a hsz-ket képként lementettem, melyet most itt be is linkelek.

Miért kellett moderálni, esetleg ütközött a fórum szabályzattal?

Nem csak egy egyénnek nem tetszett, hogy személyesen Ő hülyeséget írkál és abból kidreül, hogy fogalma sincs az általa vezetett szövetség versenyeiről sőt még arról sincs, hogy az a klub, ahol Ő is tag, hol rendez versenyt a jövő héten.
Persze az elég ciki, hogy más hívja fel erre a figyelmét, úgyhogy jobbnak látta törölni a hsz-met és az eredeti beírását utólag (egy nap múlva!)kozmetikázva átírni.

Katt a képre.

Tehát elmondható, hogy a szövetségi fórum egyéni érdekek szerint van moderálva, hsz-k módosítva és manipulálva a két moderátor által.

Egy bökkenő van csak, hogy ide viszont már nem ér el a kezük és hiába keresik a törlés és módosítás gombokat akár órák napok múlva. Evil or Very Mad

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #3   HozzászólásElküldve: 2012 Feb. 17 Pént., 12:25:21    Hozzászólás témája: Re: Hogy is működik a Szövetségi moderáció? Hozzászólás az előzmény idézésével

doki írta:
Nem töröltem a hsz-t.
Ott van a "törölt hsz-ek" között.
Odaírtam, hogy köszönöm a javítást.
A hozzászólásod elég bunkó volt, ennyi.
Ismered a számom, ismét hívhattál volna, nem tetted.
Köszi.

Ezzel csak egy baj van, hogy azt a fórumrészt csak Te látod meg FTi, esetleg az elnökség (ezt nem tudom) és más nem. Ez egyenlő a törléssel.

Nem tartom bunkónak a hsz-met, azért is mertem ide kirakni, persze lehet neked úgy tűnt, hiszen elég kellemetlen volt számodra azért is száműzted Evil or Very Mad

Tudok írni, minek telfonáljak, azért van a fórum nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #4   HozzászólásElküldve: 2012 Feb. 17 Pént., 14:51:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyre keményebb a moderálás, már a moderátort is moderálják Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Katt a képre.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Versenyek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.