Tartalomjegyzék Vasnyúl Field Target Egyesület Fóruma
www.vasnyul.hu

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Moderációt kérek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Moderátort keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #1   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 05 Szomb., 21:29:43    Hozzászólás témája: Moderációt kérek Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt kérhetsz moderációt, vagy jelezheted a szerinted moderálásra szoruló hozzászólásokat! Jelzéseidet előre is köszönik a moderátorok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
maestro
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #2   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd., 11:51:04    Hozzászólás témája: Re: Moderációt kérek Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak javasolni szeretnék: a Versenyek témakörben ahol egy konkrét versenyről szól egy téma (pl. a legutóbbi tatabányai), ott a nem a kimondottan ahhoz a versenyhez tartozó hozzászólásokat érdemes lenne áttenni valami általános "Versenyek, tapasztalatok, javaslatok" témakörbe. Köszönöm!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Skype Name
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #3   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd., 12:03:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolkoztam rajta én is, de annyi hozzászólás került mindkét témába (ráadásul rengeteg idézéssel), hogy az áthelyezés valószínűleg nagyon nehezen olvashatóvá tenné a témát, ezért elvetettem. Máskor megpróbálom időben elvégezni az ilyen téma tévesztés korrigálását.
2011 FT VB csapat: III. hely
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Old Death
Tiszteletbeli Tag
Tiszteletbeli Tag

Hozzászólás: #4   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd., 12:39:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

foxpro írta:
Gondolkoztam rajta én is, de annyi hozzászólás került mindkét témába (ráadásul rengeteg idézéssel), hogy az áthelyezés valószínűleg nagyon nehezen olvashatóvá tenné a témát, ezért elvetettem. Máskor megpróbálom időben elvégezni az ilyen téma tévesztés korrigálását.

Mehetne a Verseny Élmények Tapasztalatok-hoz.
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #5   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22 Kedd., 12:52:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A TURUL KUPA 1. forduló 2008.01.19. szombat témát lezártam és talán így a többi hozzászólás már a helyére fog menni.
Vissza az elejére
sornyito
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #6   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28 Hétf., 23:00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés: Van értelme megpróbálni átlapátolni a 7.5 J kontra 35 méteres hozzászólásokat az új topikba, vagy most már mindegy?
Köszi,T.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #7   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28 Hétf., 23:01:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sornyito írta:
Kérdés: Van értelme megpróbálni átlapátolni a 7.5 J kontra 35 méteres hozzászólásokat az új topikba, vagy most már mindegy?
Köszi,T.

Megpróbálom mindjárt.
Vissza az elejére
foxpro
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #8   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28 Hétf., 23:41:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Több kevesebb sikerrel áttettem. Az új helye:
Javaslatok -> PCP - 7,5J FT-ben 35 méterre lőjön
Vissza az elejére
sornyito
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #9   HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd., 09:57:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

foxpro írta:
Több kevesebb sikerrel áttettem. Az új helye:
Javaslatok -> PCP - 7,5J FT-ben 35 méterre lőjön
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
--FiReRaNgE--
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #10   HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 08 Vas., 10:56:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! nekem lenne egy javaslatom a fórum szinesebbé tételéhez, nem találtam másik topicot ahhol ezt kifejthetném, tehát bocss az offért!
Szóval, létre lehetne hozni egy olyan galériát , ahol midnenki ha akar magának nyithat egy topicot és beleírhatja légfegyveres történetét, adatait , sikereit, rakhat be a fegyveréről képeket! és értékelheti éppen a fegyvert! Ezt a topicot lelehetne zárni tehát csak a tulaj írhat bele! Lenne midnenkinek (akinek van saját topicja)vélemény/kérdés topicja ahova ha van észrevétel, tanács esetleg megbeszélni való mások is beleírhatnak. Szerintem ha van rá megfelelő kereslet érdemes lehet bevezetni, szerintem növelné a fórum látogatottságát Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
jana
Plinkelő
Plinkelő

Hozzászólás: #11   HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 08 Vas., 11:46:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

--FiReRaNgE-- írta:
Hali! nekem lenne egy javaslatom a fórum szinesebbé tételéhez, nem találtam másik topicot ahhol ezt kifejthetném, tehát bocss az offért!
Szóval, létre lehetne hozni egy olyan galériát , ahol midnenki ha akar magának nyithat egy topicot és beleírhatja légfegyveres történetét, adatait , sikereit, rakhat be a fegyveréről képeket! és értékelheti éppen a fegyvert! Ezt a topicot lelehetne zárni tehát csak a tulaj írhat bele! Lenne midnenkinek (akinek van saját topicja)vélemény/kérdés topicja ahova ha van észrevétel, tanács esetleg megbeszélni való mások is beleírhatnak. Szerintem ha van rá megfelelő kereslet érdemes lehet bevezetni, szerintem növelné a fórum látogatottságát Smile

Magyarul egy saját blogot szeretnél minden fórumtagnak? Szép ötlet, de ki a fene olvasgatná ezt mind végig?

A világ legrövidebb könyvei mintájára az én blogom "sikereim", illetve "nemzetközi dobogós helyezéseim" rovata valószínűleg a világ legrövidebb blogja lenne! Evil or Very Mad
--FiReRaNgE--
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #12   HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 08 Vas., 12:36:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem midnenkinek csak aki szeretne.
Szerintem vannak oylan emberkék akit szeretik tudni ki a másik, miylen a puskája, mi a véleménye róla stb... hidd el, sok fórumon bevált már ez Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zozo
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás: #13   HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 08 Vas., 21:20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

--FiReRaNgE-- írta:
Hát nem midnenkinek csak aki szeretne.
Szerintem vannak oylan emberkék akit szeretik tudni ki a másik, miylen a puskája, mi a véleménye róla stb... hidd el, sok fórumon bevált már ez Laughing

Tapasztalatom szerint nem igazán vált be eddig az általam látogatott helyeken, de ha akarod akkor a fórumon belül a Technika rovatban nyithatsz egy új topicot ahova megadjuk az admin jogokat.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Apooca
AirSoftos
AirSoftos

Hozzászólás: #14   HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 20 Szomb., 17:09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.vasnyul.hu/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=240
Ez valami spammer lehet, mert már a mi fórumunkon is jelentkezett párszor...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Moderátort keresek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.